Toote kategooria
Võtke meiega ühendust

Lisamine:S-1, A-8, E-Pang Road, Lianhu District, Xi'an City

Shaanxi Province, China

Web:www.htongsteel.com

Mail:info@sxht-group.com

Tel:86-029-89306039


Teenuse hotline
+86-029-89306039
Precision toru

Precision toru

Htongsteel on kujunenud ühe peatuse lahendus juhtiv oma täpsuse torud nõuetele. Meil on üks suurimad eksportijad- & turustajad pretsisioontorud Hiinas. Meie tooted

Toote üksikasjad

Huitong erilist Steel Co, Ltd on kuulus Hiina täppis toru tootja ja tarnija, produktiivne tehases ning ettevõtte ja professionaalne täppis toru eksportija ja müüjana, oleme alati tervitada teid ostma ja hulgi kvaliteetne õmblusteta terastorude precision terastorude, täppis õmbluseta terasest toru, täppis õmbluseta terastorude meie tehasest.

Htongsteel on kujunenud ühe peatuse lahendus juhtiv oma täpsuse torud nõuetele. Oleme üks suurima eksportijad ja müüjad pretsisioontorud Hiinas. Meie tooted on laialdaselt kasutatud paljudes valdkondades nii kodu- kui välismaal. Igas osakonnas on täiuslik juhtimine ja täisautomaatne toodangut nii, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid ja kiiret teenuste.

Tooted:

Austeniidi roostevabade teraste

Duplex roostevabade teraste

Nikli sulamid

Htongsteel on toodetud pretsisioontorud tarnitakse koos külma tõmmatud, jahvatatud, väga lihvitud või hele pind, sõltuvalt suurusest ja seina paksus.

Spetsifikatsioon:

Väljaspool diameter0.5-50,8 mm (0.0197-2.)

Seina thickness0.10-3 mm (0.0039-0.118 in.)

Mine õhuke sein pretsisioontorud

suurusnumbrid:

Väljaspool diameter0.787-130 mm (0,031-5 in.)

Seina thickness0.254-19.05 mm (0.010-0.750 in.)

Seotud otsing: Õmbluseta terasest torud, täppis õmblusteta terastoru, täppis terasest toru, täpsus, õmblusteta terastoru, täppis õmbluseta terastorude pretsisioontorud.

Hot Tags: gradueeritud katseklaas, õmblusteta terastorude, täppis terasest toru, täppis õmblusteta terastoru, täppis õmbluseta terastorusid, Hiina tarnija, tootja, tehase, eksportija, müüja, firma, hulgi, osta, parim, kõrge kvaliteediga
Seonduvad tooted
Küsitlus